VALOR GROUP

E-mail:
Телефон:
Графік роботи:

Бухгалтерське обслуговування

ТОВ-загальна система оподаткування

Загальна система оподаткування — це податок із чистого прибутку, який залишається після сплати всіх витрат. До цієї системи автоматично потрапляють всі підприємства, які мають обмеження чи самі не обрали іншої системи оподаткування — спрощеної.  

Загальна система оподаткування може бути дуже вигідною для ТОВ, якщо правильно скористатися її перевагами.     

Хто матиме користь від загальної системи оподаткування

Загальна система оподаткування підходить підприємствам, які заробляють на різниці між придбаною і проданою продукцією. На сьогодні цей податок складає 18% (він може змінюватися). Однак, якщо оборот підприємства за рік перевищує 1 млн гривень, ТОВ повинне буде сплачувати ПДВ. Також окремо компанія сплачує військовий збір та ЄСВ і низку інших зборів, залежно від своєї специфіки (податок на землю, акцизний збір тощо).

Загальна система оподаткування дозволяє будь-який вид діяльності, передбачений КВЕДом, та не має обмежень за кількістю працівників і доходом. Вона найбільше підходить середнім і великим підприємствам, які отримують стабільний прибуток:

 • ТОВ з високими обсягами доходів та витрат. 

 • Підприємствам зі складною організаційною структурою і багатофункціональним персоналом, який займається різними видами діяльності або має філії та представництва в різних регіонах.

 • Компаніям, які планують розширюватися. Така система оподаткування дозволяє більш гнучко реагувати на зміни бізнесу, який планує швидкий розвиток і розширення  діяльності.

Як мінімізувати ризики

Загальна система оподаткування складніша, бо вимагає більше звітів і декларацій та ретельнішого підрахунку витрат, пов’язаних з господарською діяльністю. А отже — більшої уваги до збору й аналізу фінансової та податкової інформації. Тут важливо централізовано контролювати всі фінансові процеси, щоб мінімізувати ризики та отримати найбільшу вигоду від цієї системи оподаткування. А краще звернутися до податкових консультантів чи юристів, які знаються на тонкощах оподаткування та постійно відстежують актуальні зміни.

Команда Valor group забезпечує комплексний супровід та глибоку експертизу кожного індивідуального запиту.  

У результаті співпраці з нашими фахівцями ви отримаєте:

 • професійне системне ведення бухгалтерського обліку вашого підприємства, що включає реєстр документів, реєстрацію фінансових операцій, підготовку звіту про фінансові результати та інших звітів про фінансовий стан вашого ТОВ;

 • комплексне ведення податкового обліку, зокрема розрахунок податкових зобов’язань, ведення податкових реєстрів, подання декларацій у визначені терміни; 

 • комплексне управління та контроль звітності вашої компанії включно з підготовкою щоквартальних фінансових звітів, річних звітів, звітів про заробітну плату, які відповідають всім вимогам органів контролю.   

А також:   

 • аналіз саме вашої ситуації та переваги і недоліки загальної системи оподаткування для вашого ТОВ, враховуючи індивідуальні потреби, величину бізнесу та галузеві особливості; 

 • індивідуальний аналіз потенційних ризиків та обмежень, пов’язаних із загальною системою оподаткування, і те, як вони можуть впливати саме на вашу діяльність;

 • оцінку ваших можливостей отримати податкові пільги та конкретний перелік умов для їхнього отримання; 

 • стратегії податкового планування, які знизять податкові платежі та максимізують ефективність оподаткування для вашого ТОВ. 

 

Супровід спеціалістів забезпечить краще розуміння системи оподаткування та допоможе прийняти обґрунтоване рішення щодо вибору найкращої опції для вашого підприємства.

Заповніть поля нижче та відправте запит. Найближчим часом наш співробітник зв’яжеться з Вами та запропонує вигідні та прозорі умови співпраці!

  Платник ПДВ

  Наявність кассового апарату

  наші переваги

  Впевненість

  Професійна команда на чолі з досвідченими бухгалтерами

  Економія

  Ми пропонуємо “доступний” прайс на всі наші послуги

  Прозорість

  Ми регулярно надаємо звітність по виконаним роботам.

  Спокій

  Мінімізуємо ваші ризики та захистимо від штрафів.