VALOR GROUP

E-mail:
Телефон:
График работы:

Бухгалтерське обслуговування

неприбуткових організацій

Реєстрація, документування та бухгалтерський і податковий облік неприбуткових організацій мають свої важливі особливості.

Найперше, це правильно прописаний Статут. Організації важливо врахувати і чітко зазначити можливі види діяльності (КВЕДи), адже, крім основної, законодавство дозволяє НПО й підприємницьку діяльність, якщо вона відповідає власне цілям організації.

Друге, це вчасно подані документи для внесення до Реєстру неприбуткових установ та організацій. Інакше після 10-денного терміну з часу реєстрації організація автоматично вважатиметься платником податку на прибуток.

Як отримати користь від статусу неприбуткової організації

Неприбуткові організації мають низку переваг і пільг, а тому можуть стати кращим рішенням для тих, хто прагне реалізовувати свої проєкти і програми у громадському секторі. Наприклад:
 

• офіційно зареєстрованим НПО простіше залучати фінансування з різних джерел, таких як гранти, пожертвування, спонсорська підтримка, дотації;
• неприбуткові організації можуть користуватися підтримкою від держави, включно з різними пільгами, звільненням від податків, а також додатковим фінансуванням;
• юридично підтверджений статус НПО підвищує довіру громадськості й ефективніше спонукає до співпраці зацікавлених сторін.

Як мінімізувати ризики

Разом з тим, неприбутковим організаціям варто врахувати й умови, які дозволяють їм бути неприбутковими організаціями та отримувати користь від цього статусу. Серед таких вимог — створення НПО згідно з правилами свого профільного законодавства; зазначення у статутних документах про заборону на розподіл доходів між учасниками і засновниками організації (за винятком бюджетних установ); згадка у Статуті про передачу активів подібній НПО чи до бюджету у випадку ліквідації організації (за винятком ОСББ, житлових кооперативів і бюджетних установ).

Окремо НПО мають звітувати про доходи і витрати на момент їхньої появи, вести бухгалтерський облік і фінансову звітність.

Команда Valor group допоможе обрати ефективну форму організації та правильно зареєструвати НПО з урахуванням всіх необхідних умов неприбутковості. У результаті співпраці з нашими фахівцями ви отримаєте:

• детальний аналіз специфіки організації та підбір потрібних КВЕДів саме для вашої НПО;
• комплексний пакет реєстраційних документів, який відповідає всім вимогам законодавства щодо неприбуткових організацій, та супровід внесення до Реєстру неприбуткових установ та організацій;
• комплексний бухгалтерський облік і ведення податкової звітності, включно з розробкою фінансового плану, підготовкою і подачею звіту про використання доходів НПО, річної фінансової звітності, звітів щодо інших податків (на нерухомість, земельного тощо);
• системне консультування з податкового законодавства та оптимізацію податкових платежів, допомогу в розв’язанні податкових питань з податковими органами.

Експертна підтримка убезпечить від помилок і допоможе ефективно використовувати податкові пільги й можливості, доступні неприбутковим організаціям 

Заповніть поля нижче та відправте запит. Найближчим часом наш співробітник зв’яжеться з Вами та запропонує вигідні та прозорі умови співпраці!

  Наявність кассового апарату

  наші переваги

  Впевненість

  Професійна команда на чолі з досвідченими бухгалтерами

  Економія

  Ми пропонуємо “доступний” прайс на всі наші послуги

  Прозорість

  Ми регулярно надаємо звітність по виконаним роботам.

  Спокій

  Мінімізуємо ваші ризики та захистимо від штрафів.