VALOR GROUP

E-mail:
Телефон:
Графік роботи:

Бухгалтерське обслуговування

ФОП-загальна система оподаткування

На загальній системі оподаткування для відрахування податкових зборів за основу беруть чистий прибуток підприємства. Тобто оподатковується тільки та сума, яка залишиться ФОПам після покриття всіх дозволених бізнес-витрат.

На загальній системі оподаткування ФОПам доведеться мати справу зі складнішою звітністю і більшими податками ніж підприємцям на єдиному податку. Проте серед переваг — ФОПи-”загальники” не будуть обмежені видами діяльності та чисельністю працівників, а також зможуть працювати за бартером.

Як ФОПам отримати користь від загальної системи оподаткування

Якщо ФОП зможе вирахувати та підтвердити господарські витрати підприємства, такі як запчастини, сировина чи пальне, оренда приміщень тощо, то йому значно вигідніше обрати загальну систему оподаткування. 

На загальній системі оподаткування краще працювати тим ФОПам, які:
• мають намір обрати галузь, яка заборонена для спрощеної системи оподаткування. Наприклад, обмін валют, банківські, брокерські чи посередницькі послуги тощо;
• планують працювати за бартером чи вести операції з векселями;
• не хочуть обмежуватись у розмірі річного прибутку, адже заробіток ФОПів, які перебувають на єдиному податку, не може бути вищим за 1167 мінімалок на рік.
Загалом фізична особа-підприємець на загальній системі оподаткування сплачує ПДФО (18%), ЄСВ (22%) та військовий збір (1,5%). Можливі й додаткові збори, наприклад податки на екологію, транспорт, акцизний, земельний, ПДВ (зокрема якщо річний дохід перевищує мільйон гривень).

Як мінімізувати ризики

Для розрахунку доходів і витрат ФОП на загальній системі зобов’язаний мати документи про всі оплачені витрати з переліку дозволених, що стосуються прибутку підприємства.

Варто розуміти, що, за правилами загальної системи оподаткування, ФОПи повинні вести Книгу обліку витрат і доходів, попередньо зареєстровану в Державній фіскальній службі.

Допомогти розібратися з усіма податками й тим, що ж варто враховувати для обчислення прибутку, як вести Книгу обліку доходів і витрат та як правильно формувати звіти, можуть зовнішні спеціалісти з практичним досвідом.

Команда Valor group не лише консультує, але й надає комплексні послуги з ведення бухгалтерського та податкового обліку “під ключ”. У результаті співпраці з нашими фахівцями ви отримаєте:

• професійне системне ведення бухгалтерського обліку вашого підприємства, що включає реєстр документів, реєстрацію фінансових операцій, підготовку звіту про фінансові результати та інших звітів про фінансовий стан ФОП;
• комплексне ведення податкового обліку, зокрема розрахунок податкових зобов’язань, ведення податкових реєстрів, подання декларацій у визначені терміни;
• комплексне управління та контроль звітності ФОП на загальному податку включно з підготовкою звітів, які відповідають всім вимогам органів контролю.

А також

• аналіз саме вашої ситуації та переваги і недоліки загальної системи оподаткування для ФОП, враховуючи індивідуальні потреби та галузеві особливості;
• індивідуальний аналіз потенційних ризиків та обмежень, пов’язаних із загальною системою оподаткування для ФОП, і те, як вони можуть впливати саме на вашу діяльність.
• оцінку ваших можливостей отримати податкові пільги та конкретний перелік умов для їхнього отримання;
• стратегії податкового планування, які знизять податкові платежі та максимізують ефективність оподаткування для вашого підприємства.

Супровід спеціалістів може стати гарним рішенням, що заощадить час та максимізує ефективність оподаткування для підприємства. 

Заповніть поля нижче та відправте запит. Найближчим часом наш співробітник зв’яжеться з Вами та запропонує вигідні та прозорі умови співпраці!

  Платник ПДВ

  Наявність кассового апарату

  наші переваги

  Впевненість

  Професійна команда на чолі з досвідченими бухгалтерами

  Економія

  Ми пропонуємо “доступний” прайс на всі наші послуги

  Прозорість

  Ми регулярно надаємо звітність по виконаним роботам.

  Спокій

  Мінімізуємо ваші ризики та захистимо від штрафів.