VALOR GROUP

E-mail:
Телефон:
Графік роботи:

Бухгалтерське обслуговування

ТОВ-єдиний податок

Єдиний податок для ТОВ — це відсоткова ставка від доходу, яку нараховують залежно від групи та виду діяльності підприємства. Єдиний податок сплачують ТОВ, які перебувають на спрощеній системі оподаткування та належать до третьої або четвертої групи платників податків. Остання розрахована на виробників сільськогосподарської продукції — тут на відсоток податку впливає грошова оцінка земельних ділянок, а не розмір доходу чи прибутку.

Правила ведення податкового обліку для єдиного податку відносно простіші, тут менше перевірок і можливих санкцій порівняно із загальною системою оподаткування. Серед переваг також і нижчі податкові ставки. Саме тому умови єдиного податку зацікавлюють малий і середній бізнес та найбільше підходять підприємцям-початківцям, адже вони значно знижують адміністративні й фінансові бар’єри.

Як отримати користь від єдиного податку

Єдиний податок має і свої обмеження та застосовується не для всіх видів діяльності. Проте галузі, які мають низькі витрати і високу прибутковість, на єдиному податку можуть отримати більшу вигоду. 

До того, як перейти на єдиний податок, підприємці повинні ретельно проаналізувати свої фінансові потреби і специфіку своєї діяльності:

• високі витрати краще “компенсувати” на загальній системі оподаткування, яка за таких умов передбачає податкові пільги;
• умови єдиного податку будуть вигіднішими, якщо рентабельність галузі низька, адже відсоткова ставка єдиного податку порівняно невисока;
• єдиний податок підходить підприємствам, зацікавленим у веденні сільськогосподарської діяльності;
• система єдиного податку передбачає дещо спрощений облік, але це також означає обмеження у врахуванні деяких витрат та можливості відшкодування ПДВ.

Як мінімізувати ризики

Хоча система єдиного податку й простіша для підприємств, але потребує ретельності та постійного моніторингу змін податкового законодавства (особливо зараз, у період війни). Неправильне заповнення звітів, неточний розрахунок або неповна сплата єдиного податку — шлях до штрафів та загрози позбутися статусу платника єдиного податку.

Ми у Valor group беремо на себе весь процес бухгалтерського обліку і податкової звітності підприємства. А отже у співпраці з нашими фахівцями ви отримаєте:

• комплексний аудит і перевірку відповідності документів та звітів всім вимогам законодавства, що стосується єдиного податку. Це допоможе уникнути помилок, які можуть вплинути на податкові зобов’язання вашого ТОВ;
• комплексний бухгалтерський і податковий облік включно з обліком доходів, розрахунком податкових зобов’язань, формуванням звітів і поданням податкових декларацій, заповненням та поданням інших обов’язкових документів для дотримання вимог єдиного податку.
А також
• консультування щодо правил та обмежень системи єдиного податку та оптимального використання цієї системи оподаткування саме вашого ТОВ, вирішення податкових проблем, які можуть виникати протягом роботи підприємства;
• детальний аналіз фінансових потоків і стратегію з плануванням оптимального рівня доходів для оподаткування вашого ТОВ у межах єдиного податку, що максимізує ефективність оподаткування і знизить податкові ризики.
Практичний досвід, точність і надійність — це завжди гарантія якості бухгалтерського обліку та звітності з дотриманням законодавчих вимог і стандартів. 

Заповніть поля нижче та відправте запит. Найближчим часом наш співробітник зв’яжеться з Вами та запропонує вигідні та прозорі умови співпраці!

  Платник ПДВ

  Наявність кассового апарату

  наші переваги

  Впевненість

  Професійна команда на чолі з досвідченими бухгалтерами

  Економія

  Ми пропонуємо “доступний” прайс на всі наші послуги

  Прозорість

  Ми регулярно надаємо звітність по виконаним роботам.

  Спокій

  Мінімізуємо ваші ризики та захистимо від штрафів.